BİZ KİMİZ?

ControlBox Pro, alanında uzman kişiler tarafından 2018 yılında geliştirilmiş ve patentini almış bir markadır.

Sunduğu enerjide dijitalleşme ve akıllı teknolojiler sayesinde işletmeler için uçtan uca enerji izleme ve yönetim çözümleri sunmaktadır.

Enerji yönetimi ve enerji tasarrufu fırsatları sunar. Bu sayede ülkemizde önemli ortaklıklar edinmiştir.

ControlBox Pro ile enerjinizi anlık takip edebilir, sisteminize tüketim hedefleri koyabilir ve gelişmiş alarm ve raporlama alt yapısı sayesinde işletmenizden anında haberdar olabilirsiniz. 

İşletmeler, ControlBox Pro ile enerji tüketimini izliyor, yönetiyor, tasarruf ediyor ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sunuyor.

ControlBox Pro, saatlik, günlük, aylık, yıllık kısacası her koşulda enerji tüketim maliyetlerini takip etmek ve yönetmek isteyen tüm firmalar ve sektörler için idealdir.

Keşif, müşterilemizin lokasyonlarında fiziksel olarak yönetilen sürecimizdir. Bu süreçte müşterilerin ihtiyacı, devrelerin kontrolü, lokasyonun durumu ve üretim/tüketim yapan cihazların tespiti için çalışma yapılır ve rapor hazırlanır. Bu rapor dahilinde, müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak paketler ve adetleri ile ilgili nihai bilgiler müşterilerimize bildirilir.

Ücretsiz yapılan ön keşif ve keşif çalışmaları ile ihtiyaç ve beklentileriniz dahilinde ControlBox Pro alanında uzman kadrosu tarafından analiz edilir ve işletmeniz için en uygun paket sizlere rapor halinde sunulur.

ControlBox Pro paketi satın alma işlemi gerçekleştikten sonra operasyon ekibimiz sistem kurulumunu gerçekleştirir ve servis aktivasyonu sağlanır.

Aktivasyonda her müşterimiz olan işletmeye ait bir Enerji Yönetim Web adresi açılır. Müşterimiz işletmelerde kullanılacak kişilerin mail adresi ve şifresi belirlendikten sonra sistem kullanımına başlanılabilir.

İşletmenize özel açılacak Enerji Yönetim Web adresine giriş yapılması ile sistem kullanımına başlanılabilir.